6000-560*65:700 = 4098+420*28:60=

+1
Ответы (2)
  1. 7 июня, 03:00
    0
    6000-560*65:700=5948

    1) 560*65=36400

    2) 36400:700=52

    3) 6000-52=5948

    4098+420*28:60=4294

    1) 420*28=11760

    2) 11760:60=196

    3) 4098+196=4294
  2. 7 июня, 06:17
    0
    6000-560*65:700=5948

    1) 560*65=36400

    2) 36400:700=52

    3) 6000-52=5948

    4098+420*28:60 = 4294

    1) 420*28=11760

    2) 11760:60=196

    3) 4098+196=4294