46 мм в квадрате+54 мм в квадрате, 82 смв квадрате+188 см в квадрате, 4 дм в квадрате-25 см в квадрате, 3 м в квадрате минус-67 дм в квадрате

+3
Ответы (1)
  1. 6 декабря, 13:27
    0
    1-2116+2916=5032 мм

    2-6724+35344=42068 см

    3-16 дм-625=-465

    4-9 м-4489 дм=-4399