235*13 + (366-147) * 103-10125:25*24

+5
Ответы (1)
  1. 12 декабря, 06:49
    0
    1) 366-147=219

    2) 235*13=3055

    3) 219*103=22557

    4) 10125:25=405

    5) 405*24=9720

    6) 3055+22557=25612

    7) 23262-9720=15892