Вычислите 4 1/5-2 3/10=

+5
Ответы (1)
  1. 30 июня, 22:20
    0
    4 1/5 - 2 3/10 = 4 2/10 - 2 3/10 = 3 12/10 - 2 3/10 = 1 9/10