Х: 20=40*3

210:Х=420:6

Х*110=110

480:Х=480

Х-260=0

у+0=300

+4
Ответы (1)
  1. 26 мая, 17:36
    0
    Х: 20=40*3

    х: 20=120

    х=120*20

    х=2400

    2400 : 20=40*3