Розв язати систему х+у=2, х-у=6

+4
Ответы (1)
  1. 28 марта, 00:59
    0
    Х+у=2

    х-у=6

    х+у=2

    х=6+у

    6+у+у=2

    х+у=2

    6+2 у=2

    х+у=2

    2 у=2-6

    х+у=2

    2 у=-4

    х+у=2

    у=-4/2

    х+у=2

    у=-2

    х+у=2

    у=-2

    х=2-у

    у=-2

    х=2 - (-2)

    у=-2

    х=2+2

    у=-2

    х=4

    Ответ: х=4, у=-2