Вычисли:

(765 - 279) : 6 + 80 : 16 x 15

+3
Ответы (1)
  1. 29 июля, 18:27
    0
    1) 765-279=486

    2) 486/6=81

    3) 80/16=5

    4) 5*15=75

    5) 81+75=156