X - (3780-2975) = 12077

чему равен х?

+5
Ответы (2)
  1. 2 апреля, 20:34
    0
    3780-2975=805

    x-805=12077

    x=12077+805

    x=12882

    ответ: 12882
  2. 2 апреля, 22:27
    0
    Х-805=12077

    х=805+12077

    х=12882