Выконаты диленя з остачею

14:8. 85:9.49:8. 36:5.

+3
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 08:51
    0
    14:8=1 (ост. 6)

    85:9=9 (ост. 4)

    49:8=6 (ост. 1)

    36:5=7 (ост. 1)