350:70 * (42-6) - 9 * (56:7+1*12) =

+3
Ответы (1)
  1. 7 августа, 20:21
    0
    1) 42-6=36

    2) 56:7=8

    3) 1*12=12

    4) 12+8=20

    5) 350:70=5

    6) 5*36=180

    7) 9*20=180

    8) 180-180=0

    Ответ: 0