Решите 37:2/3/17-17,8+1/2/7

+1
Ответы (1)
  1. 5 мая, 07:50
    0
    1) 37/1·17/37=17

    2) 17-17,8=-0,8

    3) - 0,8+1 2/7=1 2/7-4/5=45/35-28/35=17/35