Одна сторона прямокутныка доривньюе 6 см аинша у 3 разы бильша знайды перимтр прямокутныка

+1
Ответы (1)
  1. 28 октября, 11:29
    0
    1. 6*3=18 (см)

    2. (6+18) * 2=48 (см)