8065+35124-2637 900100-80400+504. 100000 - (248730-199006). (5+77896) - (89107-82164). 3500-184 - (71203-69350). 9004-687+13+12501

+4
Ответы (1)
  1. 15 марта, 09:21
    +5
    1) 8065 + 35124-2637 = 40552

    2) 900100-80400+504=820204

    3) 100000 - (248730-199006) = 50276

    4) (5+77896) - (89107-82164) = 70958

    5) 3500-184 - (71203-69350) = 1463

    6) 9004 - 687+13+12501=20831