1070+86*101-208-2116:46=?

+2
Ответы (2)
  1. 4 мая, 15:46
    0
    86*101=8686

    2116:46=46

    1070+8686=9756

    9756-208=9548

    9548-46=9502

    Ответ: 9502.
  2. 4 мая, 17:49
    0
    9502 ...