Сократить:

1.) 39x (в квадрате) у

Дробь

26 х (в квадрате) у (в квадрате)

2) 3 у

Дробь

У (в квадрате) - 2 у

3) 3a-3b

Дробь

a (в квадрате) - b (в квадрате)

4) а (в квадрате) - 25

Дробь

a (в квадрате) - 10 а + 25

+4
Ответы (1)
  1. 13 марта, 06:50
    0
    1) 39 х²у/26 х²у² = 18/13 у

    2) 3 у/у²-2 у = 3 у/у (у-2) = 3 / (у-2)

    3) 3 а-3 в / а²-в² = 3 (а-в) / (а-в) (а+в) = 3 / а+в

    4) а² - 25 / а²-10+25 = а²-5² / (а-5) ² = а+5 / а-5