1) 7,22*0,08=

2) 0,61*0,023=

3) 0,25*1,32=

+1
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 17:23
    0
    1) 7,22*0,08=0,5776

    2) 0,61*0,023=0,01403

    3) 0,25*1,32=0,33