Периметр квадрата равен 16 см 14 см 13 см 17 см

+5
Ответы (1)
  1. 13 июля, 23:21
    0
    16/4=4 cm

    14/4=3,5 cm

    13/4=3,25 cm

    17/4=4,25 cm