101 + (а-б) - 5 а+8 б

при а=-57 б=50

+4
Ответы (1)
  1. 24 июля, 22:47
    0
    101 + (57-50) - (57*5) + (50*8)

    1.57-50=7

    2.101+7=108

    3.57*5=285

    4.50*8=400

    5.285+400=685

    6.108+685=793