Номер 180

[829-239]x75=

2000-[859+1085]; 243 =

3969; [305-158]=

8991; 111; 3=

+2
Ответы (1)
  1. 21 мая, 22:32
    0
    (829-239) * 75=590*75=44250

    2000 - (859+1085) : 243=2000 - (1944) : 243=2000-8=1992

    3969: (305-158) = 3969 : 147=27