316*36+194*47

(560*24*7+43040) / 40*12

+5
Ответы (1)
  1. 9 февраля, 12:18
    0
    1) 316*36+194*47=11376+9118=20494

    2) (560*24*7+43040) : 40*12 = (13440*7+43040) : 40*12 = (94080+43040) : 40*12=137120:40*12=3428*12=41136