1,7 * (3,9658 + 16,0142) - 8,591: (7,1 - 5,68) =

+4
Ответы (1)
  1. 7 июня, 02:58
    0
    1) 3,9658 + 16,0142=19,98

    2) 19,98*1,7=33,966

    3) 7,1-5,68=1,42

    4) 8,591:1,42=6,05

    5) 33,966-6,05=27,916