Виконай дилення з остачею 87:8, 97:6, 623:10, 175:4

+5
Ответы (2)
  1. 14 мая, 19:30
    0
    87:8=9 (ост5) 97:6=16 (ост1) 623:10=62 (ост3)
  2. 14 мая, 20:47
    0
    87:8=10 (ост. 7)

    97:6=15 (ост. 7)

    623:10=62 (ост. 3)

    175:4=43 (ост. 3)