Виконай дилення з остачею 87:8, 97:6, 623:10,175:4

+1
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 19:44
    0
    1) 87:8=10 (остаток 7) проверка: 87 - (10*8) = 87-80=7 (остаток) 2) 97:6=16 (остаток 1) 97 - (6*16) = 97-96=1 (остаток) 3) 623:10=62 (остаток 3) 623 - (62*10) = 623-620=3 (остаток) 4) 175:4=43 (остаток) 3 175 - (43*4) = 175-172=3 (остаток)