Виконай дилення з остачею 9:4=

26:8=

32:5=

55:7=

45:6=

+4
Ответы (2)
  1. 8 июля, 02:09
    0
    9:4=2 (1)

    26:8=3 (2)

    32:5=6 (2)

    55:7=7 (6)

    45:6=7 (3)
  2. 8 июля, 03:31
    0
    9:4=2 (ост. 1)

    26:8 = 3 (ост. 3)

    32:5=6 (ост. 2)

    55:7=7 (ост. 6)

    45:6=7 (ост. 3)