5000 - (3612:84+47) : 18

+5
Ответы (2)
  1. 21 марта, 15:44
    0
    5000 - (3612 / 84 + 47) / 18 = 4995

    3612/84=43

    43+47=90

    90/18=5

    4000-5=4995
  2. 21 марта, 15:49
    0
    3612/84=43

    43+47=90

    90/18=5

    5000-5=4995