Действия 50 - (30+20) = 70 - (40-30) = 80 - (20+40) = 90 - (50+30) =

+3
Ответы (1)
  1. 24 июня, 11:57
    0
    50 - (30+20) = 50-50=0

    70 - (40-30) = 70-10=60

    80 - (20+40) = 80-60=20

    90 - (50+30) = 90-80=10