1) 413*302-54203:67+67591*0

2) 26433/33+507*418-0/9235

3) 2547*8-25*78*4+355*404

+4
Ответы (1)
  1. 1 июня, 23:27
    0
    1.

    1) 413*302=124726

    2) 54203:67=809

    3) 67591*0=0

    4) 124726-809=123917

    5) 123917+0=123917