16 358 907+9 444 293

609 000 * 90

1 904 750 : 50

5 000 610 - - 4 938 535

700 * 20 070 74 464 000 : 800

+4
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 20:37
    0
    16358907 + 9444293 = 25803200

    609000 x 90 = 54810000

    1904750 / 50 = 38095

    5000610 - 4938535 = 62075

    700 x 20070 = 14049000

    74464000 / 800 = 93080