Розвяжи: 2 * (у-3.5) = 7+3,6 * (2 у-1)

+2
Ответы (1)
  1. 18 мая, 15:02
    0
    2y-6=7+7,2y-3,6 2y-7,2y=6+7-3,6 - 5,2y=9,4 y=9,4: (-5,2) y=-1.8076923