9.5+5 цел9/10+6 цел1/3

+3
Ответы (1)
  1. 30 июля, 00:37
    0
    9.5+5=9.5+5.1=9.5+25.5=34.5

    9.10+6 цел1.3=9.10+19.3 = 27.30+190.30=217.30