9.2-6.7

29.36-19.59

13.5-8.28

20-5.63

8.3-4.678

38.06-17.4

+2
Ответы (2)
  1. 21 мая, 14:04
    0
    2,5

    9,7

    5,32

    14,37

    3,622
  2. 21 мая, 15:38
    0
    9.2-6.7=2.5

    29.36-19.59=9.77

    13.5-8.28=5.22

    20-5.63=14.37

    8.3-4.678=3.622

    38.06-17.4=20.66