592,92 / (2,7 * 7,2) - 102,48 / (6,1 * 1,6) решите

+5
Ответы (1)
  1. 6 июля, 18:36
    0
    1) 2,7*7,2=19,44

    2) 592,92/19.44=30.5

    3) 6,1 * 1,6=9.76

    4) 102,48 / 9.76=10.5

    5) 30.5-10.5=20