20*100: (5+50) - 8: (6 - 4) = =

+3
Ответы (1)
  1. 3 марта, 14:35
    0
    20 х100 / (5+50) - 8 / (6-4) = 5

    1) 20 х100=2000

    2) 5=50=55

    3) 6-4=2

    4) 1000/55=18

    5) 18-8=10

    6) 10/2=5