20*10/5 + (290-50) / 60=

+2
Ответы (2)
  1. 7 апреля, 09:23
    0
    1) 290-50=240

    2) 20*10=200

    3) 200:5=40

    4) 240:60=4

    5) 40+4=44
  2. 7 апреля, 09:49
    0
    20*10/5 + (290-50) / 60=44