Дополни 400 м до 1 км, 330 м до 400 м, 570 км до 800 км,

830 м до 1 км

170 м до 200 м

260 км до 900 км

+1
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 13:43
    0
    1 км = 1000 м

    1) 1000 м - 400 м = 600 м 400 м + 600 м = 1 км

    4) 1000 м - 830 м = 170 м 830 м + 170 м = 1 км

    2) 400 м - 330 м = 70 м 330 м + 70 м = 400 м

    3) 800 км - 570 км = 230 км 570 км + 230 км = 800 км

    5) 200 м - 170 м = 30 м 170 м + 30 м = 200 м

    6) 900 км - 260 км = 640 км 260 км + 640 км = 900 км