Упростить выражение.

1) 15 х+6 у-7 х

2) 2 а+3 б+7 а

3) 2 а-6 б+3 б

4) а-2 б-5 б

5) 5 а-б+10 а

6) м-н+10 м

7) м+н-13 н

8) 12 а-12 б+7 а+7 б

9) 22 а+22 б-16 б+16 а

10) 31 а-б+2 б-20 а

11) 37 а+3 б-а-18 б

12) а+б-2 а-3 б

13) 2 а+3 б-а-б

+1
Ответы (1)
  1. 6 января, 16:11
    0
    1) 15 х+6 у-7 х=8 х+6 у=4 х+3 у

    2) 2 а+3 б+7 а=9 а+3 б=3 а+б

    3) 2 а-6 б+3 б=2 а-3 б

    4) а-2 б-5 б=а-7 б

    5) 5 а-б+10 а=15 а+б

    6) м-н+10 м=11 м-н

    7) м+н-13 н=м-12 н

    8) 12 а-12 б+7 а+7 б = 12 (а-б) + 7 (а+б)