3 целых 9-25 - 1 целых 7-10 =

+4
Ответы (1)
  1. 18 мая, 23:54
    0
    3 9/25 - 1 7/10 = 3 18/50 - 1 35/50 = 2 68/50 - 1 35/50 = 1 33/50