59250:474 + (12569-7263:27) : 100=

+1
Ответы (2)
  1. 12 июля, 00:06
    0
    1) 59230/474=125

    2) 7263/27=269

    3) 12569-269=12300

    4) 12300/100=123

    5) 125+123=248
  2. 12 июля, 01:10
    0
    1) 59230/474=125

    2) 7263/27=269

    3) 12569-269=12300

    4) 125+12300=12425

    5) 12425/100=124.25