1634*87+952:28-2836-99500:500=

+4
Ответы (1)
  1. 1 июля, 15:54
    0
    1) 1 634 * 87 = 142 158

    2) 952 : 28 = 34

    3) 99500 : 500 = 199

    4) 142 158 + 34 = 142 192

    5) 142 192 - 2 836 = 139 356

    6) 139 356 - 199 = 139 157

    Ответ: 139 157.