3,23 : 10 + 0,04

38 - 15 * 0,6 : 0,25

6,25 * 0,2 + 0,8 : 0,64

+3
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 09:41
    0
    (3,23:10) + 0,04=0,363

    38 - (15 * 0,6 : 0,25) = 2

    (6,25 * 0,2) + 0,8:0,64=2,5