Маса кожного з 3 индыкив 16 кг450 г а кожнього з двох иншых-12 кг150 г

На скилькы загальна маса всих индыкив менша вид 100

+2
Ответы (1)
  1. 18 октября, 01:16
    0
    1) 3x16,45 + 2x 12,15 = 49,35 + 24,3 + = 73,65

    2) 100 - 73,65 = 26,35