Упростить!

1. 2b + (7a-9b)

2.-4x - (8p-4x)

3. (5+a) + (7a-5)

4. (4-8b) + (-8b-15)

5.3b - (5a-7b)

6.-3q - (8p-3q)

7. (2+3a) + (a-2)

8. (5-3b) + (-3b-11)

+3
Ответы (2)
  1. 10 октября, 16:54
    0
    1) = 2 б+7 а-9 б=7 а-7 б

    2) = - 4 х-8 р+4 х=-8 р

    3) = 5+а+7 а-5=8 а

    4) = 4-8 б-8 б-16=-16 б-12

    5) = 3 б-5 а+7 б=10 б-5 а

    6) = - 3q-8p+3q=-8p

    7) = 2+3a+a-2=4a

    8) = 5-3 б-3 б-11=-6-6 б
  2. 10 октября, 19:08
    0
    1) 2b+7a-9b=7a-7a=7 (a-b) 2) - 4x-8p+4x=-8p 3) 5+a+7a-5=8a 4) 4-8b-8b-15=-16b-11 5) 3b-5a+7b=10b-5a=5 (2b-a) 6) - 3q-8p+3q=-8p 7) 2+3a+a-2=4a 8) 5-3b-3b-11=-6b-6=-6 (b+1)