Помогите: (5/9+11/36) + (-1+0,65)

+4
Ответы (1)
  1. 19 июля, 03:10
    0
    5/9 + 11/36 = 31 / 36

    -1 + 0.65 = - 0.35

    31/36 - 0.35 = 109/90 = 1 19/90