511785/17*29-836250/625=

+2
Ответы (1)
  1. 24 мая, 16:06
    0
    1) 511785/17=30105

    2) 30105*29=873045

    3) 836250/625=1338

    4) 873045-1338=871707

    Ответ: 871707