1) 25,2:3 1/2 + (6-4 1/3) * 0,6=

2) (7-1 5/12) : 6,7 + (5,75-3 1/6) : 15,5 =

Помогите ...

+2
Ответы (1)
  1. 6 июня, 07:56
    0
    1) 25,2 : 3 1/2=25,2 : 3,5 = 7,2

    2) 6-4 1/3 = 1 2/3

    3) 1 2/3*,6=5/3*6/10=1

    4) 7,2+1 = 8,2