Сколько?

70.000 - (64.000:128-3.280:164*15) * 70+

+192.000:800=?

+5
Ответы (1)
  1. 5 июня, 21:39
    0
    64000/128 = 500

    3280 / 164 = 20

    20 * 15 = 300

    500 - 300 = 200

    200 * 70 = 14000

    192000 / 800 = 240

    70000 - 14000 + 240 = 56240