Упростить выражение: - 1,4 * (5x-3y) + 4.5 * (-6x-7.8y)

+3
Ответы (2)
  1. 22 мая, 19:07
    0
    -1,4 * (5x-3y) + 4.5 * (-6x-7.8y)

    -7 х+4.2 у-27 х-35.1 у=-7 х-27 х+4.2 у-35.1 у=-34 х-30.9 у
  2. 22 мая, 22:24
    0
    -1,4 * (5x-3y) + 4.5 * (-6x-7.8y)

    -7 х+4,2 у-27 х-31,5 у=-34 х-27,3 у