1407-13248:276+48239

+3
Ответы (2)
  1. 19 апреля, 18:46
    0
    13248:276=48

    1407-48=1359

    1359+48239=49598
  2. 19 апреля, 18:50
    0
    1407-13248:276+48239=1359+48239=49598