643 - (581-в) = 292 3128 - (м+425) = 1509 виконайте будь ласка

+3
Ответы (2)
  1. 17 марта, 00:22
    0
    581-в=643-292

    581-в=351

    в=581-351

    в=230

    643 - (581-230) = 292

    м+425=3128-1509

    м+425=1619

    м=1619-425

    м=1194

    3128 - (1194+425) = 1509
  2. 17 марта, 02:49
    0
    643 - (581-в) = 292

    581-в=643-292

    в=581-351

    в=230

    3128 - (м+425) = 1509

    м+425=3128-1509

    м=1619-425

    м=1194