1.3+0.3 * (0.75-0.5/0.3)

+2
Ответы (1)
  1. 16 июня, 14:37
    0
    1.3+0.3 * (0.75-0.5/0.3) = 1,3 + (-0.275) = 1.3-0.275=1.025